Sosyal Medya Reklam

  Sosyal Medya Reklam

  Instagram Reklam

  Sosyal medya kullanımı açısından her gün milyonlarca kişinin en çok vakit geçirdiği Instagram’ı kullanarak firmanızın reklamını yapabilir, hedeflerinizi genişletebilirsiniz. Özellikle ürün ve hizmetlerinizi tanıtan yüksek etkileşim oranı garantili hizmetlerimizden yararlanarak siz de bir adım öne çıkabilirsiniz. Bir milyardan fazla kullanıcı olan instagram reklam verebileceğiniz en etkili mecralardan biridir. Web trafiğinizi arttırma, tanıtım ve ürün satışına yardımcı olan profesyonel hizmetimizden yararlanarak marka kitlenizi genişletebilirsiniz.

  Etkili Reklam Modelleri

  Her markaya, hizmete ve firmaya uygun olarak farklı stratejiler doğrultusunda hazırladığımız reklam modelleri ile en etkili şekilde hedef kitleye ulaşmaya çalışıyoruz. Siz de bilinirliğinizi arttırmak ve daha geniş bir kitleye hizmet sunmak istiyorsanız Web Başkent reklam modellerini tercih edin.


  Facebook Reklam

  Günümüzde milyonlarca kişinin kullandığı Facebook firmaların ve markaların reklamlarını yapabileceği önemli bir mecra olarak yer almaktadır. Her gün milyonlarca kişinin kullandığı bu sosyal medya ağında:

  • Markanızı tanıtma,
  • Bilinir olma,
  • Web sitenize olan ilgiyi arttırma,
  • Ürün ya da hizmet satışında artış elde etme gibi çeşitli kazançlar elde etmek Web Başkent olarak sunduğumuz Facebook, reklam hizmeti ile gerçek.

  Dijitalleşen dünyada sosyal medyayı akıllıca kullanıp firmanızın bilinirliğini arttırabilir, müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

  Hedef Kitlenizi Genişletin

  Farklı ülkeden farklı kesimlerden binlerce insanın sizin markanızı keşfetmenizi istiyorsanız profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz reklam modellerini tercih edebilir, profesyonel ve alanında ekibimizin sağlamış olduğu hizmet ile markanızın keşfedilmesini sağlayabilirsiniz.

  Hizmet Teklif Formu

   Whatsapp
   Web Başkent
   Web Başkent
   Merhaba
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?