Premium Web Hosting

Premium Web Hosting

İnternet sitesi oluşturulması için gerekli olan işlemlerden en önemlisi olan hosting aşamasında alanında uzman olan firmaların tercih edilmesi sitelerin sorunsuz yayında kalmaları için gerekmektedir. Firmamız profesyonel bir şekilde premium web hosting hizmeti sunmakta ve internet sitelerinizi başarılı bir şekilde yayınlamanızı ve sorunsuz olarak aktif kalmasını sağlamaktadır.

En Başarılı ve Hızlı Hosting Hizmetleri

Alanında uzman olan firmamız hosting işlemlerinde en başarılı sonuçları almanızı sağlamaktadır. Sitenize ve içeriğinize uygun bir hosting belirlenmesi ve sizlere gerekli olan alt yapının sunulması firmamız tarafından sağlanmaktadır. Ülkemizdeki hızlı hosting kavramını geliştiren firmamız sitelerinizin sorunsuz şekilde internette kalmasını sağlamakta ve ziyaretçilerin sorunsuz ulaşımına olanak vermektedir.

Tüm sunucularımızı 7/24 izlemekte ve sorunlara en kısa sürede müdahele etmekteyiz. Bu sayede, sağladığımız %99,8 uptime garantisinin altına inilmemekte, sunucularımız her zaman performanslı şekilde çalışmaktadır. Yüksek performans ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarmak da size kalır.

Türkiye Lokasyonlu Hosting Hizmeti

İnternet sitelerinin ve özellikle kurumsal sitelerin hosting işlemlerini başarılı şekilde yapan firmamız Türkiye lokasyonlu hosting çalışmalarını sürdürmektedir. Birçok site için önemli olan Türkiye lokasyon hizmetini sunan firmamız yerli sunucularda sizler için en başarılı hosting hizmetlerini sunabilmektedir. Bu konuda profesyonel çalımalar yaparak sizlere en başarılı hizmetleri sorunsuz şekilde sunmaktayız.

Yüksek İşlem Gücü
En üst düzey işlemci ve donanımlarla Premium hosting paketlerinde yüksek performans sağlanır.

SSD Raid Diskler

SSD diskler, mekanik disklerle kıyaslanamayacak kadar hızlı çalışır, büyük bir performans artışı sağlar.

Üstün Sunucular

Güncel teknoloji sürekli takip edilerek, üst düzey donanımlar kullanılarak hizmet sağlanır.

7/24 Takip

Hizmet aldığınız sunucu sorunlara karşı ekibimiz tarafından 7/24 izlenir, sorunlara anında müdahele edilir.

Premium Hosting Nedir?

Standart hosting hizmetlerinde sağlanan kaynak değerleri yeterli gelmediğinde daha geniş kaynak değerleri ne imkan sağlayan alternatif bir hosting hizmetidir. Premium hosting hizmetleri Linux altyapısı ile sağlanmakta olup kontrol paneli olarak cPanel kullanılmaktadır.

Premium Hosting Hizmetlerinin Farkları Nelerdir?

Temelde Linux tabanlı bir hosting hizmetidir. Ancak en büyük özelliği paket kapsamında sağlanan işlemci, RAM ve inode gibi özelliklerin hem yüksek olması hem de yetersiz kaldığında üst paketlere geçiş yapılarak daha geniş limitlere sahip olunabilmesidir.

Premium Hosting Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Standart bir hosting hizmetine göre daha geniş kaynak değerleri sağlandığı için yüksek kaynak tüketen web sitelerinde avantaj sağlamaktadır. Herhangi bir kaynak yetersizliği olması durumunda anlık olarak paket değiştirebilir ve sitenizde erişim kesintisi olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. VPS/Sunucu gibi hizmetlerden daha uygun ücretlidir.

Teklif Almak İstiyorum

  13.01.2022
  1.388
  Whatsapp
  Web Başkent
  Web Başkent
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?