E-Ticaret Web Sitesi

E-Ticaret Web Sitesi

E-ticaret internet üzerinden ürün ve hizmetleri alıp satma işidir. Ürünleri ve hizmetleri satın almak isteyen E-ticaret müşterileri, kişisel bilgisayarlarından ve akıllı telefonlar gibi internete bağlanabilen cihazlar üzerinden genel de havale, kredi kartı yada EFT ödeme sistemlerini kullanarak alışverişlerini yapmaktadırlar. Günümüz de e-ticaret hem üreticiden tüketiciye hem de işletmeden işletmeye satışlar da işlem hacminde genişleme göstermektedir.

E Ticaret Hangi Ortamlarda Yapılmaktadır?

E ticaret bugünümüzün vazgeçilmez bir alışveriş yöntemidir. Kullanıcılara hem zaman olarak tasarruf sağlarken hem de ürün çeşitlerini hızlıca görebilmelerini sağlayarak kaliteye ulaşmalarını sağlar. E ticaret yapılması için mutlaka bir e ticaret sitesi olması ve üreticinin ürünlerini tüketiciye bu mecra üzerinden ulaştırıyor olması gerekmektedir. E ticaret sitesi içeriğinde ürünler stok kodları, görselleri, fiyatları ve ulaştırma hızları ile birlikte yer alabilir. Üç boyutlu görseller kullanılarak tüketicinin ürünü her açıdan görmesi sağlanabilir. Böylelikle tüketici ürününü görerek ve bilerek hızlı bir yöntemle satın almaktadır.

E Ticaret Sitesi Kurmak Kaç Paradır?

İnternet sitesi kurmak için aslında hosting ve domain adresi almak yeterlidir. Görselleri tasarlayarak grafikleri yükleyerek internet sitenizin açılışını verebilirsiniz. Eğer siz herhangi bir çaba sarf etmek istemiyorsanız ajanslar ile anlaşarak e ticaret sitenizi kurdurabilirsiniz. İnternet sitesi tasarlarken sizlerden istenecek fiyatlar sizin sitenizden talep ettiğiniz hizmetler ile doğru orantılı olacaktır. Kapsamlı ve her zaman görseli ile cezbeden bir e ticaret sitesinin kurulum maliyeti 2022 fiyatları ile 15-20 bin Türk Lirasını bulmaktadır.

Teklif Almak İstiyorum

  13.01.2022
  566
  Whatsapp
  Web Başkent
  Web Başkent
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?