Katalog, Dergi Tasarımı

  Katalog, Dergi Tasarımı

  Kataloglar firmaların ürün ya da hizmetleri tanıtmasında, firmanın reklamlarını oluşturarak katma değer sağlamada oldukça önemli bir unsur olarak kabul edilmektedir. Web Başkent olarak katalog tasarımı yaparken müşterimizin marka değerine vurgu yapma, basılan malzemenin kalitesi ve okunabilir olması, müşterimizin kurumsal kimliğini iyi yansıtması gibi çeşitli odak noktalar dikkat ederek tasarım yapmaktayız. Alanında uzman ekibimiz ile görsel materyalin hazırlanmasından baskı aşamasına kadar oldukça hassas bir şekilde süreci ele almaktayız.

  Dergi Tasarım

  Sürekli yenilenen ve gelişen dünya şartlarında teknolojinin de gelişmesi ile birlikte tasarım alanında da beklentiler değişmiştir. Müşterilerimizin beklentilerine yönelik her türlü yenilikçi fikri, son akım tasarımlar ile harmanlayarak dünya standartlarında bir hizmet sunuyoruz. Tecrübeli ekimiz ile müşterilerimizin isteklerine yönelik çözümler üretiyor ve profesyonel dergi tasarım hizmetimizde sektörün bize kattığı tecrübeleri kalite olarak yansıtıyoruz.

  Kaliteli Malzeme ve Baskı

  Web Başkent olarak katalogların basımında en kaliteli kâğıtları tercih etmekte olup görselin kâğıt ile bütünleşmesini sağlamaktayız. Böylelikle daha ilgi çekici ve akılda kalıcı kataloglar, firma müşterilerinin firmanızı tercih etmesine katkıda bulunabilir.

  Web Başkent Olarak Farkımız

  Tasarım hizmetimizin özgün ve yenilikçi olmasının yanı sıra firmamızı sektörde değerli yapan birtakım unsurlar işe şunlardır:

  • Tasarım ve baskının zamanında teslim edilmesi,
  • Son teknoloji ekipmanlar ile hizmet,
  • Müşterilerimize özel görsel tasarım hizmeti dahil olmak üzere birçok farklı özel hizmet de siz müşterilerimize yöneliktir.

  Katalog Çalışmalarımızın Bir Kısmı

  Dergi Çalışmalarımızın Bir Kısmı

  Hizmet Teklif Formu

   Whatsapp
   Web Başkent
   Web Başkent
   Merhaba
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?